M18 ONESX

ONE-KEY™ FUEL™ SAWZALL®

Võimalused

M18 CSX, kuid ONE-KEY™ tehnoloogiaga

Ühendage Bluetooth®-i kaudu Milwaukee® ONE-KEY™ rakendusega

Täielik tööriista seadistamine rakenduse ONE-KEY™ kaudu, et häälestada tööriist vastavalt teie vajadustele

Kohandatud lõikamise juhtimisfunktsioon võimaldab täielikku kontrolli lõikamiskiiruste üle

Reguleeritav pehme käivitus tagab täpsema lõike alustamise erinevates materjalides, minimeerides lõiketera vibratsiooni ja võimaldades saada puhtamad ja kiiremad lõiked

Lõike optimeerimine tagab lõiketera pikema kasutusea ja lihtsama lõikamise paljudes materjalides

Automaatne pidur võimaldab sael pärast materjali läbimist lõiketera seisata, mis takistab juhuslikku lõikamist lähedalasuvatesse materjalidesse

Süvislõike funktsioon võimaldab lõiketeral tungida materjalisse aeglasemal kiirusel ja seejärel, tajudes kasutaja poolt avaldatava jõu suurenemist, automaatselt lülituda täiskiirusele

Salvestage tööriistade mälusse kuni neli kohandatud seadistust, mis võimaldab kõige sagedamini kasutatavaid seadistusi kiiresti ja lihtsalt valida

Rakendusel ONE-KEY™ on ka inventarinimestiku koostamise funktsioon terve teie tööriista-/seadmepargi haldamiseks

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi Milwaukee® M18™ akudega.

VALI MUDELI VARIANT

M18 ONESX-902X

Kus müüakse?

Kaupluse otsing

Tehnilised andmed

TOOTEANDMED M18 ONESX-902X M18 ONESX-902X M18 ONESX-502X M18 ONESX-502X M18 ONESX-0X M18 ONESX-0X M18 ONESX-0 M18 ONESX-0
Aku mahutavus (Ah) 9.05.0Tarnitakse ilma akudetaTarnitakse ilma akudeta
Aku tüüp Li-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Art. nr 4933459220493345166649334592034933451665
Käigupikkus (mm) 28.628.628.628.6
Kaal koos akuga (kg) 4.34.0 - -
Kaasasolevate akude arv 2200
Koormuseta käigusagedus (k/min) 0 - 30000 - 30000 - 30000 - 3000
Laadija kaasas 95 min59 min
Maks saagimissügavus alumiiniumis (mm) 25252525
Maks saagimissügavus metallis (mm) 20202020
Maks saagimissügavus metalltorus (mm) 150150150150
Maks saagimissügavus pehmes puidus (mm) 300300300300
Maks saagimissügavus värvilises metallis (mm) 25252525
Pinge (V) 18181818
Standardseadmed SAWZALL® saelehtSAWZALL®-i saelehtSAWZALL® saelehtSAWZALL®-i saeleht
Tootekood Dyna kohverDyna kohverDyna kohver
ALLALAADIMISED
Juhendid ja varuosad vaade vaade vaade vaade
A4 AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Product Data A4 - Landscape AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
A5 AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Teabesilt 14,9 x 6,9 cm AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Teabesilt 15,5 x 8.5cm AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine

TEILE VÕIB KA MEELDIDA / SOOVITATAV LISAVARUSTUS