M18 CBLPD

M18™ kompaktne harjadeta lööktrell

(18)

Võimalused

165 mm pikkune kompaktne harjadeta lööktrell tagab hea ligipääsu kitsastes kohtades.

Täiustatud vastupidav 13 mm metallpadrun võimaldab otsakuid kiiresti vahetada ja suurepäraselt kinnitada.

Tööriistas ja akus paiknev REDLINK™-i ülekoormuskaitse elektroonika tagab oma klassi parima süsteemi vastupidavuse.

Aku REDLITHIUM-ION™ ehitus, elektroonika ja püsiv jõudlus tagavad pikema tööaja ning võimaldavad aku kasutusea jooksul rohkem tööd teha.

Pöördemoment 60 Nm: parim võimsuse ja suuruse suhe.

Pööratav metallist rihmaklamber võimaldab tööriista kiiresti ja lihtsalt vööle riputada.

Seadme peal on laengunäidik ja LED-lamp.

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE® M18™ akudega.

VALI MUDELI VARIANT

M18 CBLPD-502C

Kus müüakse?

Kaupluse otsing

Tehnilised andmed

TOOTEANDMED M18 CBLPD-502C M18 CBLPD-502C M18 CBLPD-402C M18 CBLPD-402C M18 CBLPD-202C M18 CBLPD-202C M18 CBLPD-0 M18 CBLPD-0 M18 CBLPD-422C M18 CBLPD-422C
Aku mahutavus (Ah) 5.04.02.0Tarnitakse ilma akudeta1 x 4.0/ 1 x 2.0
Aku tüüp Li-ionLi-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Kaal koos akuga (kg) 1.81.81.5 -1.8
Kaasasolevate akude arv 22202
Kiiruse seadistused 22222
Komplekti sisu 2 x 5.0 Ah Battery packs, M12-18 C Laadija, Komplekt2 x 4.0 Ah Battery packs, M12-18 C Laadija, Komplekt2 x 2.0 Ah Battery packs, M12-18 C Laadija, Komplekt
Komplekti sisu 1 x 4.0/ 1 x 2.0 Ah Battery packs, M12-18 C Laadija, Komplekt
Maks kivipuuri mõõt (mm) 1616161616
Maks metallipuuri mõõt (mm) 1313131313
Maks pöördemoment (Nm) 6060606060
Maks puidupuuri mõõt (mm) 5252525252
Padruni mõõt (mm) 1313131313
Pinge (V) 1818181818
Standardseadmed Rihmaklamber
Suurim löögisagedus (l/min) 0 - 27,0000 - 27,0000 - 27,0000 - 27,0000 - 27,000
Tühijooksukiirus 1. käiguga (p/min) 0 - 5000 - 5000 - 5000 - 5000 - 500
Tühijooksukiirus 2. käiguga (p/min) 0 - 18000 - 18000 - 18000 - 18000 - 1800
Tarnepakend KomplektKomplektKomplektTarnitakse ilma kohvri või kotitaKomplekt
Tootekood 49334645584933464537493346432049334643194933472116
ALLALAADIMISED
Juhendid ja varuosad vaade vaade vaade vaade vaade
A4 AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Product Data A4 - Landscape AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
A5 AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Teabesilt 14,9 x 6,9 cm AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine
Teabesilt 15,5 x 8.5cm AllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimineAllalaadimine